AK-ateliér


Zakázky nadále přijímáme – i telefonicky nebo on-line. Volejte na 233 339 739 nebo 602 353 320.

FOTOOBRAZYZ Vaší fotografie Vám vyrobíme fotoobraz.

Fotografii Vám můžeme také upravit do různých výtvarných stylů. Fotografie získá jedinečný vzhled malovaného obrazu.

Kontaktovat s Vaším požadavkem nás můžete e-mailem na: nebo pomocí objednávkového formuláře ZDE.Akvarel
Originál
Olej
Originál

Olej
Originál


Fotoobrazy v provedení:

fotografie s laminací povrchu lesk, mat, satin nalepená na desku, v rámu nebo na malířském plátně napnutém na klínové rámu.Velkoplošné obrazy jsou vyráběny až do formátu 110x300 cm.

FOTOOBRAZ NA DESCE KapaPlast 5/10mm

Jde o základní provedení obrazů vhodné pro velikosti do 60x80 cm. Pro větší formáty doporučujeme použít rám, který ochrání hrany desky a zabrání prohnutí. Provedení vyniká svojí lehkostí.

FOTOOBRAZ NA DESCE PVC 3/5mm

Odolnější varianta oproti deskám KapaPlast - pokud se rozhodnete nepoužít rám, můžete zvolit i větší velikost. Deska je na hranách pevná a nehrozí poškození.

FOTOOBRAZ NA KOMPOZITNÍ DESCE AluBond nebo podobné - 3mm

Patří mezi luxusní provedení obrazů. Povrch desky je extrémně hladný a fotografie po nalepení dokonale přilne k povrchu. Toto provedení se obvykle nerámuje.

FOTOOBRAZ NA MALÍŘSKÉM PLÁTNĚ - max. 100 x 300 cm

Nejoblíbenější provedení obrazů. Odpadá lepení na desky, plátno se napne na klínový - tzv. ztracený rám. Obraz je přetažen přes hranu rámu a rám není vidět. Další výhodou je, že si obraz můžete v budoucnu kdykoliv nechat zarámovat.

RÁMOVÁNÍ FOTOBRAZŮ

Všechny zde uvedené varianty lze samozřejmě opatřit rámem, paspartou a sklem v lesklém nebo antireflexním provedení. Nabízíme hliníkové a dřevěnné rámy zahraničních i domácích výrobců ve stovkách profilů a barevných odstínů.

Před zpracováním zakázky s Vámi projdeme všechny možnosti a doporučíme nejvhodnější řešení.
ZÁKLADNÍ CENÍK VÝROBY FOTOPANELŮ, FOTOOBRAZŮ

Tiskneme na značkových materiálech od předních výrobců - Canon, HP, Tecco - s dlouholetou zárukou na barevnou stálost. Tisk na fotoplátna se strukturou malířkých pláten poskytne vašim fotografiím nový rozměr. Pro povrchovou úpravu fotografií (laminaci) + adjustaci (lepení) na desky používáme pouze značkové materiály v nejvyšší kvalitě. Hliníkové a dřevěnné rámy od předních výrobců. V ceníku naleznete vybrané formáty pro cenovou představu. Samozřejmostí je výroba jakéhokoliv rozměru až do maximální velikosti tisku - šířka 110 cm a délka 300 cm.
Větší formáty "panelujeme" tzn. vyrábíme z více kusů.Uvedené ceny jsou včetně DPH 21%.
Pro informaci o jiných formátech, množstevních slevách a termínech dodání volejte na tel: 233 339 739, 602 353 320 nebo

zadejte poptávku.Aktuálně otevřeno Po+Pá | 10:00–17:00 | Út až Čt 10:00–18:00
Po dohodě i mimo tuto dobu!