AK-ateliér


FOTOOBRAZYZ Vaší fotografie Vám vyrobíme fotoobraz.

Mini galerie


Fotoobrazy v provedení:

fotografie s laminací povrchu lesk, mat, satin nalepená na desku, v rámu nebo na malířském plátně napnutém na klínové rámu.Velkoplošné obrazy jsou vyráběny až do formátu 110x300 cm.

FOTOOBRAZ NA DESCE KapaPlast 5/10mm

Jde o základní provedení obrazů vhodné pro velikosti do 60x80 cm. Pro větší formáty doporučujeme použít rám, který ochrání hrany desky a zabrání prohnutí. Provedení vyniká svojí lehkostí.

FOTOOBRAZ NA DESCE PVC 3/5mm

Odolnější varianta oproti deskám KapaPlast - pokud se rozhodnete nepoužít rám, můžete zvolit i větší velikost. Deska je na hranách pevná a nehrozí poškození.

FOTOOBRAZ NA KOMPOZITNÍ DESCE AluBond nebo podobné - 3mm

Patří mezi luxusní provedení obrazů. Povrch desky je extrémně hladný a fotografie po nalepení dokonale přilne k povrchu. Toto provedení se obvykle nerámuje.

FOTOOBRAZ NA MALÍŘSKÉM PLÁTNĚ - max. 100 x 300 cm

Nejoblíbenější provedení obrazů. Odpadá lepení na desky, plátno se napne na klínový - tzv. ztracený rám. Obraz je přetažen přes hranu rámu a rám není vidět. Další výhodou je, že si obraz můžete v budoucnu kdykoliv nechat zarámovat.

RÁMOVÁNÍ FOTOBRAZŮ

Všechny zde uvedené varianty lze samozřejmě opatřit rámem, paspartou a sklem v lesklém nebo antireflexním provedení. Nabízíme hliníkové a dřevěnné rámy zahraničních i domácích výrobců ve stovkách profilů a barevných odstínů.

Před zpracováním zakázky s Vámi projdeme všechny možnosti a doporučíme nejvhodnější řešení.
ZÁKLADNÍ CENÍK VÝROBY FOTOPANELŮ, FOTOOBRAZŮ

Tiskneme na značkových materiálech od předních výrobců - Canon, HP, Tecco - s dlouholetou zárukou na barevnou stálost. Tisk na fotoplátna se strukturou malířkých pláten poskytne vašim fotografiím nový rozměr. Pro povrchovou úpravu fotografií (laminaci) + adjustaci (lepení) na desky používáme pouze značkové materiály v nejvyšší kvalitě. Hliníkové a dřevěnné rámy od předních výrobců. V ceníku naleznete vybrané formáty pro cenovou představu. Samozřejmostí je výroba jakéhokoliv rozměru až do maximální velikosti tisku - šířka 110 cm a délka 300 cm.
Větší formáty "panelujeme" tzn. vyrábíme z více kusů.Uvedené ceny jsou včetně DPH 21%.
Pro informaci o jiných formátech, množstevních slevách a termínech dodání volejte na tel: 233 339 739, 602 353 320 nebo

zadejte poptávku.


Aktuálně otevřeno Po+Pá | 10:00–17:00 | Út až Čt 10:00–18:00
Po dohodě i mimo tuto dobu!