SLUŽBA FORMÁTOVÁNÍ DESEK NA POŽADOVANÝ ROZMĚR

Potřebujete jednu desku např. 50x70 cm a ve velkoobchodě Vám prodají pouze celou tabuli. Nabízíme Vám možnost zakoupení formátovaných desek v základních rozměrech formátů A nebo B, respektive rozměru dle Vašich potřeb až do velikosti 100x120 cm. Výběr z řady sendvičových desek Kapa, ekonomických desek Foambord, desek z pěnového tvrzeného PVC. Všechny desky můžete zakoupit také v provedení s jednou samolepicí stranou. Desky formátujeme na počkání.Deska Kapa Plast tloušťka 3/5/10 mm
lehčené desky KAPA jsou materiálem, který není třeba příliš představovat. Jedná se o sendvičové desky s polyuretanovým jádrem, určené pro nejrůznější interiérové aplikace, lepení fotografií, interiérový design, grafické prezentace, 3D POS/POP aplikace, modely pro architekty či designéry, výstavní účely, klientské prezentace a další. Jejich předností je perfektní provedení, exkluzivní vzhled a široké možnosti zpracování.

Deska FoamBoard tloušťka 3/5/10 mm
je ekonomickou variantou desek KAPA, určenou zejména pro aplikace menších rozměrů a případně opatřených rámem.

Deska z pěnového tvrzeného PVC tloušťka 3/5 mm
Deskové materiály z vypěňovaného PVC patří k tradičním materiálům pro výrobu reklamy. Desky jsou odolné na hranách a jsou tak vhodné pro aplikace u kterých nepotřebujete ochránit hranu rámem. Jsou vhodné jak pro interiér, tak pro venkovní aplikace.

Hliníkové sendvičové desky Master Bond Basic s hliníkovou vrstvou o síle 0,3 mm a polyetylénové jádro - tloušťka 3 mm
Snadno se zpracovávají a obrábějí frézováním, stříháním, vrtáním, gravírováním, atd. Desky je možné slepovat, šroubovat, nýtovat, ohýbat, svařovat, lakovat. Jsou lehké a tvarově stabilní, vhodné pro interiérové i exteriérové aplikace. Pro cenu a termín dodání volejte.

CENÍK FORMÁTOVANÝCH DESEK - VYBRANÉ FORMÁTYUvedené ceny jsou včetně DPH 21%.

Pro informaci o jiných formátech, množstevních slevách a termínech dodání volejte na tel: 233 339 739, 602 353 320 nebo zadejte poptávku.

Otevřeno Po - Pá 9:00 až 18:00 hod.
Po dohodě i mimo tuto dobu!