AK-ateliér


NOVĚ NAKOUPÍTE TAKÉ V E-SHOPU

GALERIJNÍ ZÁVĚSNÉ SYSTÉMY

Závěsné lankové systémy jsou určené jak pro galerie, komerční prostory tak pro zútulnění Vašich domovů. Doplňují interiér, usnadňují převěšování obrazů, nebo jsou vhodné tam, kde chceme měnit obrázky a nechceme zbytečně "roztlouci stěny". Závěsné systémy prodávané naší společností jsou originální produkty firem NIELSEN a ArtiTeQ, které vyrábí závěsné systémy a patří mezi špičku v oboru.


Závěsný systém NIELSEN GALLERY

Dlouhodobým základem naší nabídky a bestselerem je závěsný galerijní systém Nielsen Gallery. Oblíbený je především pro svoji všestrannost (ve svých dvou variantách délek a čtyř barevných variantách je naprosto univerzální) a snadnou instalaci pomocí držáků montovaných do zdi. Cena je uvedena za celou lištu v délce 2 m nebo 3 m. Lišty se dají pomocí spojnice spojovat do různých délek dle Vaší potřeby.

nosnost Nielsen Economy (kg/m): 20
nosnost Nielsen Profi (kg/m): 50
montážních prvků na metr: 3
barevnost: bílá lesk, bílá mat, stříbrná mat


Vstup do eshopu

Závěsný systém CLICK RAIL

Click-Rail je hliníková lišta, která se připevňuje ke stěně pomocí upevňovacích kamenů. Koncové krytky a rohové spojky vytvářejí úhledné ukončení.Hlavní výhodou je snadná montáž a možnost vyndání lanka i ze středu systému. Lišty Click Rail lze také přetřít barvou, kterou je místnost vymalována. Díky tomu je málo viditelná a je snadno umístitelná do kterékoliv místnosti nebo interiéru.
Ekonomická varianta oproti systému NIELSEN.

nosnost(kg/m): 30
montážních prvků na metr: 3
barevnost: bílá, stříbrná


Vstup do eshopu

Instalace závěsného systému po dohodě.Aktuálně otevřeno Po+Pá | 10:00–17:00 | Út až Čt 10:00–18:00
Po dohodě i mimo tuto dobu!